Kim jesteśmy? 

Firma DATA-P  posiada 25 letnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu kserokopiarek  takich marek jak KONICA MINOLTA, RICOH, Canon. W swojej ofercie dysponujemy bogatym wyborem urządzeń nowych, oraz starannie wyselekcjonowanych urządzeń używanych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją. Ponadto oferujemy wynajem nowoczesnych kserokopiarek czarno-białych oraz kolorowych, dzięki którym można wyposażyć biuro w nowoczesny system kopiowania, drukowania  i skanowania. Niski koszt czynszu oraz niezawodność takiego rozwiązania pozwala skupić się na innych aspektach prowadzenia działalności. Czy to się udaje?  Proszę poczytać poniżej, co sądzą nasi klienci:

Doskonała
Na podstawie 12 opinii
Mirek Młynek
2023-11-16
Bardzo konkretna firma. Stara się pomóc w miarę szybko, solidnie i fachowo. Gorąco polecam.
Marian Cofalik
2023-04-10
Jestem zadowolony z usługi. polecam Firmę!
Kornelia Zubek
2023-03-21
Polecam serdecznie
maria stefanik
2023-03-20
Firma sprawdzona. Wykonawca Pan Darek jest osobą niezwykle solidną, odpowiedzialną i profesjonalną. Na pewno nadal będę korzystać z usług Firmy.
Jan Sala
2023-03-03
Solidna firma. Rzetelne i fachowe podejście do klienta. Polecam
Iwona B-k
2023-02-09
Firma godna zaufania. Współpracujemy z panem Darkiem od wielu lat. Zawsze na czas, zawsze profesjonalnie i przystępnie cenowo. Polecam.
Monika Siedlecka
2023-02-09
Firma godna polecenia, współpraca wieloletnia układa się bardzo pomyślnie, cechuje ją rzetelność, sumienność i profesjonalne podejście do klienta. Pan Darek jest na każde zawołanie.
Piotr Nowik
2023-02-06
Serwis godny polecenia. Szybki czas realizacji zlecenia, fachowa obsługa przy miłej atmosferze. Pan serwisant rzeczowo podchodzi do tematu. W razie niejasności czy problemu wszystko potrafi wyjaśnić nawet zdalnie co w dzisiejszych czasach jest na plus. Cena warta wykonanej pracy.
Sabina Stasiak
2023-01-30
Polecam, usługi są zawsze na najwyższym poziomie już od bardzo długiego czasu. Bardzo profesionalna obsługa.
Mariola Marek
2023-01-27
Firmę cechuje wysoki profesjonalizm,zarówno w obsłudze klienta jak i w dostawie niezbędnych materiałów w atrakcyjnych cenach. Gorąco polecamy - Amper s.c.

dane kontaktowe

FHU DATA-P

ul. Czeremchowa 12

44-102 Gliwice

Telefony