Programy anatywirusowe ESET

Chronią Ciebie i Twoje urządzenia we wszystkich aspektach Twojego cyfrowego życia: w pracy, rozrywce, finansach. Zarówno na urządzeniach stacjonarnych, przenośnych jak i mobilnych. Na platformach: Wimdows, Android, MacOS.

Proukty dla Ciebie

Wybierz produkt któri najbardziej sprosta Twoim potrzebom.

ESET internet Security

Program do kompleksowego zabezpieczenia komputera, komórki lub tabletu.

ESET internet Security Premium

Program do maksymalnego zabezpieczania komputera, komórki lub tabletu.

ESET Mobile Security

Program do zabezpieczenia telefonu lub tabletu.

NOD 32 Antywirus

Program antywirusowy do zabezpieczenia komputera.

Często zadawane pytania

Tak. Potwierdzają to liczne wysokie pozycje oprogramowania ESET w różnorakich rankingach, publikowanych corocznie przez niezależne media technologiczne. 

Nie. Programy antywirusowe ESET są bardzo lekkie, oparte na rekomendacji  plików już wcześniej przebadanych. Nie zachodzi zatem konieczność każdorazowego sprawdzania wszystkich plików.

Tak. Placówki oświatowe: szkoły, przedszkola (EDU), instytucje rządowe (GOV) oraz organizacje non profit mogą liczyć na zniżkę w cenie oprogramowania.

Tak. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i pomogą wybrać produkt optymalny do potrzeb.

Tak. Instalacja odbywa się automatycznie. Niezbędne jest jedynie podanie klucza licencyjnego, otrzymanego podczas zakupu oprogramowania.

Jeżeli od momentu wygaśnięcia licencji nie upłynęło 60 dni, można ją przedłużyć. Wystarczy zakupić w Firmie DATA-P  klucz przedłużajacy licencję. Natomiast jezeli upłynęło więcej niż 60 dni, trzeba kupić nową licencję.

Licencje można wykupić na 12, 24, 36 oraz 48 miesięcy. W każdym momencie można również przedłużyć licencję. Czas nowej licencji dodaje się do pozostałego czasu starej licencji.

Tak. W każdej chwili można rozszerzyć posiadaną licencję  na większą ilość komputerów, telefonów. Można również migrować do wyższej wersji oprogramowania,  bardziej zaawansowanej o większych możliwościach.

Jeżeli cenisz sobie wysokie poczucie bezpieczeństwa

Zaufaj oprogramowaniu antywirusowemu ESET.  To sprawdzony, niezawodny partner w Twoim cyfrowym świecie.

dane kontaktowe

FHU DATA-P

ul. Czeremchowa 12

44-102 Gliwice

Telefony