Szeroki obszar działania

Szybka realizacja

601 076 980

24/7 Wsparcie techniczne

Pon - Pią: 7:30 - 16:00

Do Państwa dyspozycji

Kserokopiarki kolorowe

Zadzwoń po szczegóły 601 076 980

Doskonałej jakości kserokopiarki kolorowe KONICA MINOLTA z serii bizhub pozwalają na pełne funkcjonowanie biura lub sekretariatu w zakresie obiegu dokumentów. Te niezwykle udane kserokopiarki cechuje prostota budowy co wiąże się z bardzo niską awaryjnością. Jedynymi kosztami użytkowania są w nich niemal wyłącznie części i materiały eksploatacyjne. Każda z kserokopiarek posiada również funkcję kolorowej dwustronnej drukarki oraz kolorowego skanera sieciowego co sprawia że pozwalają na oszczędność miejsca w biurze, czasu oraz pieniędzy. Duży wybór prędkości urządzeń oraz wyposażenia dodatkowego pozwalają na optymalne dopasowanie kopiarki do indywidualnych potrzeb.

KSEROKOPIARKA UŻYWANA

Podstawowy model kolorowej kserokopiarki biurowej A4. Posiada funkcje: kopiowanie, drukowanie, skanowanie.

Dostępne warianty dodatkowego wyposażenia.

KSEROKOPIARKA UŻYWANA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach. Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Prędkość kopiowania 22 strony/min.

KSEROKOPIARKA NOWA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach. Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Nowoczesny dotykowy panel obsługi. Prędkość kopiowania 25 strony/min.

KSEROKOPIARKA UŻYWANA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach. Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Prędkość kopiowania 28 strony/min.

KSEROKOPIARKA UŻYWANA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Prędkość kopiowania 25 strony/min. Udoskonalony panel sterowania zawiera nowy obszar łączności mobilnej.

Jesteśmy po to, aby oszczędzać twój czas i pieniądze.

Wszystkie urządzenia objęte są 36 miesięczną gwarancją.

© 2023 All Rights Reserved.

dane kontaktowe

FHU DATA-P

ul. Czeremchowa 12

44-102 Gliwice

Telefony