Szeroki obszar działania

Szybka realizacja

601 076 980

24/7 Wsparcie techniczne

Pon - Pią: 7:30 - 16:00

Do Państwa dyspozycji

Kserokopiarki czarno-białe

Zadzwoń po szczegóły 601 076 980

Doskonałej jakości kserokopiarki czarno-białe KONICA MINOLTA z serii bizhub pozwalają na podstawowe funkcjonowanie biura lub sekretariatu w zakresie obiegu dokumentów. Te niezwykle udane kserokopiarki cechuje prostota budowy co wiąże się z bardzo niską awaryjnością. Jedynymi kosztami użytkowania są w nich niemal wyłącznie części i materiały eksploatacyjne. Każda z kserokopiarek posiada również funkcję drukarki oraz kolorowego skanera sieciowego co sprawia ze pozwalają na oszczędność miejsca w biurze, czasu oraz pieniędzy.

KSEROKOPIARKA NOWA

Podstawowy model czarno-białej kserokopiarki biurowej. Posiada funkcje: kopiowanie, drukowanie, skanowanie.

Dostępne warianty dodatkowego wyposażenia.

KSEROKOPIARKA NOWA  / UŻYWANA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach. Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Prędkość kopiowania 22 strony/min.

KSEROKOPIARKA NOWA / UŻYWANA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach. Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Prędkość kopiowania 28 strony/min.

KSEROKOPIARKA NOWA / UŻYWANA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach. Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Prędkość kopiowania 36 strony/min.

KSEROKOPIARKA UŻYWANA

Bogato wyposażona kserokopiarka o zaawansowanych funkcjach i technologii zapożyczonej z kserokopiarek kolorowych. Dostępne jest kopiowanie, drukowanie, skanowanie. Prędkość kopiowania 24 strony/min.

Jesteśmy po to, aby oszczędzać twój czas i pieniądze.

Wszystkie urządzenia objęte są 36 miesięczną gwarancją.

© 2023 All Rights Reserved.

dane kontaktowe

FHU DATA-P

ul. Czeremchowa 12

44-102 Gliwice

Telefony